Adnimo Nedir ?
Merhaba Dostlar bu makalemizde  Bir reklam şirketinden bahsedeceğiz.Adnimo,Adsense ve Admatic gibi reklam firmalarına alternatif olacak bir reklam şirketidir isterseniz yayıncı olun isterseniz reklamveren.

adnimo

 
 

Adnimo’a nasıl yayıncı olunur.

Yapmanız Gereken bu linke tıklayarak üye olmanız ve sitenizi eklemenizdir.siteniz incelendikten sonra eğer kriterlere uygunsanız olumlu değilseniz olumsuz cevabı gelecektir.

Adsense reklamlı sitede olabilir mi ?

Adnimo firmasına göre Adsense firmasının yayıncısı aynı sitede reklamlarını yayınlayabilir ancak adsense’a göre pop-up içerikli sitelerin Adsense‘i iptal olur.kısacası koymamanız tavsiye edilir.

Adnimo Kodları nereye eklenir ? adnimo

Adnimo onaylı bir sitede reklam kodu aldıktan sonra yapmanız gereken eğer siteniz wordpress ise sitenizin header.php dosyasına girip <head> etiketinin hemen altına kodu yapıştırmaktır.html dosyaları üzerine bir siteniz varsa index.html içine <head> etiketinin başına koymanız yeterlidir.

Parayı Ne Zaman Alabilirim ?

Adnimo firması dolar bazından ücret veren bir firmadır eğer bakiyeniz 20$ geçmiş ise ödeme talep edebilirsiniz 50$ altında Banka Havalesi ve İninal kartlar için 1$ Masraf kesmektedir.

Referans Sistemi Nedir ? adnimo

Referans sistemi hem adnimoya hem size kazandıran bir sistemdir edindiğiniz referans linklerinden adnimoya üye olan kişilerin kazandığı paradan para kazanıyorsunuz bu şekilde hem firmanın adı duyulmuş oluyor hemde sizde para kazanmış oluyorsunuz ek olarak.
Adnimo Hakkında paylaşmak istediğiniz bilgileri yorum olarak paylaşırsanız bizde makaleye eklemiş oluruz.bir sonraki makalede görüşmek üzere hoşçakalın.