«

After Effects’te Lower Third nasıl yapılır?

Herkese merhaba.  Ben Sinan Ergin.Bugünlerde artık herkes Youtube kanalı açmakta ve içerikler üretip kanalına yüklemekte. Tabi kaliteli içeriğe sahip olmak için Intro, Outro, Lower Third ve buna benzer kısımlara önem vermek gerekiyor. Genellikle hazır şablonlar (template) kullanılıyor, ama ben her zaman özgün olmaktan yanayım. Yani kendi içeriğimi kendim oluşturmak isterim. 

Lower Third youtube videolarınızda bulunması gereken özelliklerden. Özellikle kanalınız eğitim veya tanıtım kanalıysa mutlaka olması gerekir.Bunun İçin Makalenin Başlığındanda Belli Olacağı Üzere After Effects Sayesinde videomuza Lower Third Ekleyerek Videomuzu Zenginleştirmiş Olacağız.Aşağıda izleyeceğiniz videolu anlatımda After Effects programında Lower Third yapmayı öğreneceksiniz. Dikkatinizi çekerim, template düzenlemekten bahsetmiyorum. Tamamen sıfırdan bir Lower Third oluşturmayı öğreneceksiniz. Bu Sayede Hem İşlevsel Bir Program Olan After Effects’te öğrenmek için bir adım atmış olacaksınız ki videomu izleyerek yaparsanız lower third yaparken istemeden farklı tekniklerde kazanmış olacaksınız .

After Effects’te yaptığımız Lower Third’in ilk yani başlangıç dersidir kanalımıza abone olup sitemize üye olursanız yeni videolardan haberdar olabilirsiniz.Umarım Yardımcı Olabilmişizdir.Bizlere Sitemizin İletişim Bilgileri Bölümünden Ulaşarak Sormak İstediğiniz Soruları Sorabilirsiniz. Görüşmek Üzere

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)

Bir Cevap Yaz

Bu yazı yoruma kapatılmıştır lütfen daha sonra tekrar deneyin veya yöneticiye başvurun.