Seo

En İyi SEO Blogları (Türkçe)

Merhaba, daha önce yayınlamış olduğum (Yabancı seo kaynakları) makalemden sonra bu makalemde Türkçe SEO Blogları‘nı derliyorum. Listede yer alan seo bloglarının bir kısmını takip ediyorum, bir kısmını ise sizlerden duydum. Ekstra olarak eklemek istediğiniz Türkçe seo blogları varsa yorumlar bölümünden iletir misiniz? Haydi Şimdi En iyi seo bloglarına göz atalım!

Skdeniz
Ayhan Karaman
ZEO
Seo Hocası
WS
Moradam
Celilcan
Seo Sözlük
Kamil Keleş
Anıl Zengin
Peakment
Optimist Hub
Google Search Console Yardım

Google Türkiye’de hizmet veren SEO blogları makalemiz yeterli geldi mi? Şimdi daha fazlasını öğrenmek için hemen logoya tıkla ve diğer makalelere göz at! Aklına takılan her soru için 24 saat boyunca yorumlar bölümünde bekliyorum. Seni seviyorum ❤

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)

12 Yorum

 1. hahaha kendi blogum olduğu için bi ayrıcalık yapıyım dedim. Ama bence yine de iyiyim :)

 2. reis güzel hoş yazıyon da skdenizi ilk sırada yazman komedi olmuş kusura bakma muahahah

 3. Beni Ankara’dan takip eden ufak bir takipçim. Senin de kendini itham ettiğin şekilde söylüyorum. Bunlara takılmayalım. Aslolan içeriktir. Kendi blogum, dolayısıyla ilk sıraya koymamda bir sakınca mı var? Ben göremiyorum. Ayrıca önem sırasına göre bir sıralama olmadı bu. Random bir sıralamaydı. Sevgiler Saygılar

 4. hocam dürüstçe bir şey diyeyim, ilk bakışta çok egoistçe gelmişti de, şu son yorumunla gerçekten gönlümü fethettin. troll vari yorumumu bir yana koyaraktan tüm içtenliğimle başarılarının devamını dilerim, sektörün ziyaretçi bazında da en zirvelerinde olmayı hak ediyor ve seviliyorsun. :)

 5. Böyle düşünmene sevindim. Hep birlikte Sekötürümüzü geliştirmeye çalışalım bu benim için yeterli. Sevgiler Saygılar.

 6. Aralarında kaliteli olarak seosefi.com da eklenmeli. Çoğu eklediğiniz siteden güzel içerikler var. Güzel bir yazı olmuş.

 7. Selamlar;
  Listenizde bizlere de yer vermeniz çok hoş; teşekkür ederiz.
  Sadece bir düzeltme almak isteriz..
  Optimisthub değil, Optimist Hub şeklinde yazılmalı.
  Emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı