«

Slayt Yapma Programları

Selam Dostlar,bugün ki makalemizde en iyi slayt yapma programlarını sıraladık.Sıralama her ne kadar öznel bir sıralama olsada emin olun ki en iyilerini sıraladık skdeniz.com sözü şaka bir yana harbiden öyle.

Adobe Premiere:   En İyi Slayt Yapma Programları 1

Adobe Şirketinin geliştirmiş olduğu bir video editörüdür.Genelde Film Kurgularında Kullanılan bir program olan premiere yazılımı Post Prodüksüyoner’lerin tercih ettiği bir programdır.Ancak Bu slayt yapamayacağınız anlamına gelmez herşey işi yapan kişide biter profesyonel bir program olduğu için daha önceden bir bilginiz yoksa ve işiniz acilse hiç uğraşmayın diğer video editörlerinden birini deneyin derim.

Sony Vegas Pro: 

Sony Creative Software şirketini geliştirmiş olduğu yine bir video editörü programıdır adobe premiere göre nisbeten daha basittir video editörü için kullanacaksanız bence premier

Slayt Yapma programı

 

e’i kullanın 

çünkü premierede olan her özellik bunda yok.Ama Slayt için yapacağım derseniz tercihlerinizin arasında bu program da olabilir. Ayrıca yüksek kalitede slayt gösterileri yapabilirsiniz.

Proshow:

Photodesk şirketinin geliştirmiş olduğu bir slayt programları.Slayt programları arasında bana göre en kolay ve kısa zamanda güzel şeyler elde edebileceğiniz bir yazılımdır.tamamen kullanıcı dostu bir yazılımdır Photodesk sitesine giderek diğer ürünlerinede bakabilirsiniz online olarakta slayt yapmanız mümkün tabi ki ücretli .Peki Bu proshow yazılımının hangi sürümünü 

slayt programları

kullanmalıyız?.Photodesk şirketi 2 farklı yazılım sunuyor isteyenler basit kullanıcı dostu olan Proshow Gold Programı buradan indirebilir İsteyende gold versiyonuna göre 

nisbeten daha Profesyonel olan Proshow Producer Yazılımını İndirebilir Tabiki Tavsiyemiz Proshow Gold çünkü daha basit.

 

Microsoft Office Powerpoint: 

Microsoft şirketinin office ürünlerinden birisi olan Powerpoint’in asıl görevi slayt gösterisi yapmaktadır, fakat kaydedilen bu projelerin oynatılabilmesi için oynatılan bilgisayarda powerpoint yazılımının yüklü olması gereklidir.Peki Office Powepoint’in Hangi Versiyonunu Tercih Etmeliyim? Bu Noktada Sizlere Önereceğim Versiyonu Office 2010 dur office 2007’ye göre yeni animasyonlar geçişler ve yeni farklı kaydetme formatları gelmiştir tabiki office’in daha yeni versiyonlarıda var 2013, 2016 gibi tercih tamamen size kalmış ama ben office 2010 kullanıyorum.

 

Movie Maker:

Windows Yüklü Bilgisayarla Birlikte Gelen Windows Şirketinin yazmış olduğu bir slayt yapma programıdır.Oldukça Basit Arayüzü nedeniyle kullanıcı dostu olan bu yazılım tamamen ücretsizdir.Müzik Ekleme,Resim Ekleme,Yazı Ekleme,Başlık Ekleme v.b işlemleri kolaylıkla yapabilen bir yazılım olan Movie Maker Ücretsizdir.İndirmenize Gerek Duymadan Hali hazırda olması büyük avantajlarındandır tabi mac kullanıcıları bu nimetten faydalanamıyor (eee yılların movie reiyisi) şaka bir yana gerçekten hem kullanıcı dostu hem de bilgisayar  dostu bir yazılımdır  öyle ram’e işlemci’ye ekran kartı’na felan yük bindirmez.

 

 

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)