ana sayfa / Photoshop / Fotoğraflarınıza Rüya Efekti katın

Fotoğraflarınıza Rüya Efekti katın

Fotoğraflarınıza Rüya Efekti katın

Merhabalar, Photoshop programıyla fotoğraflarınıza rüya efekti katmaya ne dersiniz? Üstelik bunları yapmak için sadece bir kaç basit adım gerekli.

İlk etapta rüya efektini uygulamak istediğimiz fotoğrafı Photoshop programına dahil ediyoruz ve Radial Blur efektini uyguluyoruz. Sonrasında maskeleme işlemi ile sadece net görünmesini istediğimiz kısımları belirliyoruz ve son olarak Dairesel Renklerden oluşan görselimizi dahil ediyoruz. Rüya efekti için kullanacağımız görseli google’de “Bokeh Lights” olarak aratırsak bir çok görsel çıkacaktır. Görselimiz hafif bulanık olursa daha güzel olur.

Videolu Anlatım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ücretsiz sunduğum bu eğitim videosundan memnun kaldıysanız beğen butonuna tıklamayı unutmayın. Ayrıca diğer ücretsiz eğitim videolarından haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın.Yardımcı Olabileceğimiz Konular varsa Bunları Lütfen Yorum Yazarak Belirtiniz.

Fotoğraflarınıza Rüya Efekti katın
4.8 (95%) 4 votes

hakkında Deniz Işık

Skdeniz.com'da Owner/Founder

Bunada Bi Bak :)

Action yükleme -Photoshop-Sanal mektep

Herkese merhaba bu yazımda sizlere kolay bir şekilde nasıl Photoshop’ta  action yükleme işlemini gerçekleştirebileceğiniz anlatacağım  …

2 yorum

  1. İşlemi Yapınca Yanıt Vermiyor Deyip Kapanıyor

  2. Çok Saolun İşime yaraadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir