«

Fotoğraflarınıza Rüya Efekti katın

Merhabalar, Photoshop programıyla fotoğraflarınıza rüya efekti katmaya ne dersiniz? Üstelik bunları yapmak için sadece bir kaç basit adım gerekli.

İlk etapta rüya efektini uygulamak istediğimiz fotoğrafı Photoshop programına dahil ediyoruz ve Radial Blur efektini uyguluyoruz. Sonrasında maskeleme işlemi ile sadece net görünmesini istediğimiz kısımları belirliyoruz ve son olarak Dairesel Renklerden oluşan görselimizi dahil ediyoruz. Rüya efekti için kullanacağımız görseli google’de “Bokeh Lights” olarak aratırsak bir çok görsel çıkacaktır. Görselimiz hafif bulanık olursa daha güzel olur.

Videolu Anlatım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ücretsiz sunduğum bu eğitim videosundan memnun kaldıysanız beğen butonuna tıklamayı unutmayın. Ayrıca diğer ücretsiz eğitim videolarından haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın.Yardımcı Olabileceğimiz Konular varsa Bunları Lütfen Yorum Yazarak Belirtiniz.

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)

Bir Cevap Yaz

Bu yazı yoruma kapatılmıştır lütfen daha sonra tekrar deneyin veya yöneticiye başvurun.