Google Sıralama Takibi Nasıl Yapılır?

1

Arama motorlarında kaçıncı sırada olduğunu Sıra Bulucu aracı ile bulmak mümkün. Fakat bunu günlük olarak takip edebilecek bir araç bulmak oldukça zor. İnternet’te yer alan sitelerin neredeyse hepsi ücretli. Anahtar kelimelerini günlük olarak takip edebileceğiniz mükemmel bir siteden bahsedeceğim.

Ücretsiz olarak Sıralama Takibi yapabileceğiniz ve bunun günlük çizelgesinin güvenle tutuluğu bir sistem mevcut. Sistem üzerinde yer alan Google sıra bulucu haricinde bunların bir çizelge halinde tutulması oldukça güzel bir olay. Sınırsız olarak Anahtar kelime ekleyebileceğiniz ve sitenizin google sıralamasını günlük, düzenli bir şekilde takibini yapabileceksiniz.

Moradam Sıra Bulucu

Moradam.com ile Onlarca Webmaster Araçlarına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca günlük sıralama takibi için Yalnızca Üye Olmanız yeterli.

 

Hemen bir üyelik hesabı oluşturalım ve Anahtar kelimelerin nasıl eklendiğine bakalım.

Siteye girdiğinizde sağ üst bölümde yer alan Seo Yönetim Paneli kısmı ile Moradam Panel’e girebiliriz.

Moradam paneline girmek için üye olun veya hesabınızla giriş yapın. Ayrıca hızlı bir şekilde girebilmeniz için Facebook Ve Gmail hesaplarınızı kullanmanız mümkün.
bu kısıma Sıralama takibi yapacağınız web sitenizin adını girmelisiniz. örn: skdeniz.com
Üye olup bu bölüme giriş yaptığınızda artık Anahtar kelimelerinizin takibini bu bölümden yapabilirsiniz. Artık tek yapmanız gereken Anahtar kelime eklemek ve Sıra bulucu ile Günlük Sıralama Takibi yapmak olacaktır.

Bu bölümde her satıra bir anahtar kelimenizi ekleyebilirsiniz. Ayrıca tüm anahtar kelimeleriniz bir metin belgesinde (.txt) yer alıyorsa dosya seç kısmında içe aktarma yaparak tüm anahtar kelimelerinizi Moradam Paneline ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz hesaplar için Sisteme girdiğiniz her 24 saate 1 kez sıralama güncelle butonu aktif olur güncelle butonuna bastığınızda tüm kelimelerinizin anlık konumlarını dakikalar içinde bulabilirsiniz. Aşağıdaki görselde 18 Kasım ile 24 Kasım tarihleri arasında bir kelimenin sıralama konumları verilmiştir.

Moradam Seo Araçları

Moradam Seo Araçları Tüm SEO uzmanları ve Site sahipleri için neler sunar ?

Ve daha onlarca Ücretsiz Seo Araçlarını bir arada bizlere sunar. Artık tek yapmanız gereken Moradam Paneline üye olup  Google Sıralama Takibi’ni yapmak.

Comments are closed.