İntro nedir

intro nedir, intro ne işe yarar

intro nedir ?

 İntro ingilizce bir kelimedir. Youtube’da video çeken Youtuberlar’ın videolarının başına koyduğu 2d veya 3d animasyonlardır.[mks_separator style=”solid” height=”3″]

intro ne işe yarar?

İntro ne işe yarar ? intro ile istediğiniz videonun başına, ortasına sonuna veya hangi kısmına isterseniz koyabileceğiniz bir animasyondur.

Youtuber’lar kanal isimleri’nin geçtiği bir intro hazırlar veya hazırlatırlar çektikleri videoların başına video güzellik kazanması açısından koyarlar.

intro nasıl yapılır?

İntro yapmak için çeşitli programlar mevcuttur biz intro nasıl yapılır adında bir makale hazırlamıştık önceden dilerseniz bu bağlantıdaki yazımızı incelerseniz kafanızda birşeyler canlanacaktır.

2d İntro Örnekleri

 

3d İntro Örnekleri

 

İntro animasyonu yapma konusunda profesyonel satıcılar SadeceON’da sizlere hizmet vermeyi beklemektedir. Birbirinden kaliteli, birbirinden güzel animasyonlu intro ve outro tasarımlarından dilediğinizi yaptırabilir, youtube kanalınızın ya da firmanızın potansiyelini arttırabilirsiniz. Dilerseniz kurumsal intro, dilerseniz de kişisel intro seçenekleri ile hayalinizdeki introya kolayca sahip olabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla en kaliteli intro hizmetleri SadeceOn’da!