«

Herkese merhaba, mobil kullanımın artması ile birikte kullanıcıları deneyim anlamında tatmin etme işi oldukça büyük bir hal almaya başladı. Mobil tema rengi sayesinde mobil kullanıcılar sekme rengini beyaz, siyah ya da gri haricinde sizin belirlediğiniz renk tonunda görebilecekler. Arayüzünüzle uyumlu olarak mobil tema renginizi belirlemeniz çok basit.
header.php içerisine girin. <head> etiketini bulun.  Bu etiketler arasına aşağıdaki kodu yapıştırın.Örneğin, favori renginizi turuncu olarak ayarlamak için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

<meta name="theme-color" content="#db5945">

Tam olarak istediğiniz renk tonuna ulaşmak için https://htmlcolorcodes.com/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Bu bağlantı ile sınırsız sayıda renk tonuna ulaşarak #db5945"> kodunu istediğiniz renk tonu ile değiştirebilirsiniz.

Son olarak site simgenizi değiştirmek istediğinizde tasarımcınızdan istemeniz gereken boyut 192×192 olmalıdır. Çünkü en iyi boyut 192×192 boyutlarında çıkmaktadır.

<link rel="icon" sizes="192x192" href="favicon.png">

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)