Sponsorlu

Nexsoft İnternet Hizmetleri

Nexsoft
Yazan : Deniz Işık

Merhabalar, bu makalemizde Nexsoft internet hizmetleri hakkında tecrübelerimi size aktarmış olacağım. kendileri ile 1 Yıla yakın bir tanışmışlığım vardır.

Teknik Destek

Türkiyenin en sempatik destek ekibine sahip olduğunu düşündüğüm firma güleryüzlü hizmet anlayışından öte çözüm odaklı olmayı başarmışa benziyor ki ortalama bir süreçte tickete verilen cevap süresi 1:30 Sattir. 

Deneyimlemiş olduğum +15‘den fazla hosting firması tecrübelerime dayanarak verilen ortalama ticket süresi 1-2 saat arasında idi. Ayrıyetten bu ortalama sürecin içinde Türkiyenin En kaliteli hosting firmaları‘da dahil

Destek: 5 Yıldız 

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti açısından teknik destek ve firma sahibi ile konuşmalarımız gayet seviyeli saygı ve sevgi çerçevesinde oldu.

sorunlarımın hiçbirinde laf etmeden sabırlı bir şekilde çözdüler. Ayrıyetten firma forumlarda memnuniyet oranı yüksek bir firma olarak biliniyor.

Müşteri Memnuniyeti: 4 Yıldız 

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk açısından Öğrencilere ücretsiz hosting kampanyası başlattı ve kampanya büyük ilgi gördü. Ayrıyetten sitemizin başlatmış olduğu Sanal Mektep Hosting Kampanyası isimli projede sitemize özel hazırlanmış indirim kuponlarını veren firmalar arasında yer aldı.

Sosyal Sorumluluk: 5 Yıldız  

Hizmet Kalitesi

Hizmet kalitesi olarak hosting hizmetini kullanmış olduğum süreç içerisinde nadir kapanmalar oldu. bunun dışında yakın zamanda sunucularda kopma meydana gelmiş değil. Sunucu performansı olarak %100′ü vermese bile 4 Yıldızı hakettiğini düşünüyorum

Hizmet Kalitesi 4 Yıldız

Fiyat-Performans

Fiyat olarak bakıldığında Linux Web Hosting fiyatları Yıllık 15tl’den başlayıp 50tl’ye kadar devam etmektedir. ki verilen özelliklere göre bu fiyat olması gerekenin altında.nexsoft bireysel host

Linux Bayi Hosting fiyatları Aylık 15tl’den başlayıp 35tl’ye kadar devam etmektedir. Ayrıca bayi yani Reseller hosting paketlerinin hepsinde Sınırsız Alan adı barındırma özelliği dikkat çekiyor.

Nexsoft internet hizmetleri

Fiyat-Performans     5 Yıldız 

Nexsoft internet hizmetleri

Destek: 5   Müşteri Memnuniyeti : 4   Sosyal Sorumluluk : 5                     Hizmet Kalitesi : 4   Fiyat-Performans : 5  

Karne Ortalaması

4,6  

Yazar hakkında

Deniz Işık

Bizi Google'da Bulun ! Google+

Yorum Yap