«

Selam Dostlar Bugün Sizlere Çok Özel Bir Kampanyadan söz edeceğim sitemizde daha önce web site kurma rehberleri hazırlamıştık bu makalemizde öğrencilere özel sunulan Limitsiz Hosting Kampanyasından bahsedeceğim.Gelin Benimle

Kampanya’yı Kim Başlattı ?

Kampanya’nın Sahibi Nexsoft İnternet Hizmetleri’dir.

Kim Bu Nexsoft ?

Nexsoft İnternet Hizmetleri 2012 Yılından Bu Yana Türkiyede İnternet Sektöründe Oldukça Prestijli ”Uygun Fiyat,Kaliteli Hizmet”Felsefesiyle Bizlere Hizmet Sağlayan Bir Firmadır.

Neden Öğrenciler ?

Belkide Birçoğumuzun aklına gelen sorulardan birisidir.Neden Öğrenciler?Kendilerine bu soruyu sorduğumuzda ”Öğrenciler Bizim Geleceğimizdir,Böyle Kampanyalar Olmalı.” Cevabını Aldık Şahsen bir öğrenci olarak değer verilmenin özelliklede  Bir hosting firması tarafından bu değerin verilmesi benim gibi birçok öğrenciyide memnun etmiştir.

Ücretsiz Acaba Kalite Nasıl ?

Kalitesini bizzat kendim test ettim gerçekten Cpaneldeki eklentiler olsun,Sitenin Açılma Hızı Olsun Muazzam Derecede Hızlı Ücretsiz Olan Bir Hizmetten Bu Kadar beklemiyordum beklentilerimin kat ve kat üstünde çıktı ki başka bir firmadan ücretli almış olduğum bir hosting bu kadar iyi çalışmıyor.

Teknik Destek Nasıl ?

Dün Cpanel’de bir sorun yaşadım destek talebi ile kendilerine bildirdim 3.5- 4 Dakika İçinde Sorun Çözüldü Cevabı Geldi.Gerçekten Çok Hızlı Ve Kaliteli Teknik Ekipleri Var Tebrik Etmek Lazım !

Kampanya Ne zaman bitiyor ?

Kampanya 1 ocak 2017 Tarihine kadar geçerlidir.Bu tarihe kadar yapacağınız başvuru sonucunda  1Ay boyunca ücretsiz Limitsiz Hosting Sahibi Olabileceksiniz.Kampanya’ya Gitmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

 

 

1ocak 2017 Tarihine Kadar Bu Kampanya’yı Kaçırmayın derim dostlar.Bir Makale’nin Daha Sonuna geldik aklınızda takılan sorular için bizlere yorum bölümünden belirtmeyi unutmayın umuyorum ki eksiksiz ve yanlış bir bilgi olmadan makalemizi tamamlamış bulunuyoruz.İyi Günler Diliyorum.

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)

Bir Cevap Yaz

Bu yazı yoruma kapatılmıştır lütfen daha sonra tekrar deneyin veya yöneticiye başvurun.