Nasıl Yapılır ?

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Yazan : Deniz Işık

Merhaba Bu Makalede Sizler İçin Hazırlamış Olduğumuz Sanal Mektep Hosting Kampanyası’ndan bahsedeceğiz Bahsedeceğiz.

Malumunuz Yaz sezonu açılıyor Birçok Web meraklısı öğrenci her yaz sezonu bir internet sitesi kurmayı düşünüyor.bu kişilerin yarısı henüz işe başlamadan vazgeçmeyi tercih ediyor.kimisi yapamam düşüncesi ile kimisi param yok gerekçesi ile site kurmaktan vazgeçiyor.

Skdeniz.com Olarak tüm yıl boyunca site kurma işlemleri,wordpress dersleri,ufak seo dersleri vermeye çalıştık yapamam düşüncesi ile hareket eden arkadaşlarımız için güzel dersler hazırladık.sitemize girip bakmanızda fayda olacaktır.

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Makale Yazdığımız da yetmedi sizler için hosting firmaları ile durumu görüştük.onlarda bize anlayış gösterdi ve sizler için güzel indirimler aldık.lafı pek uzatmadan 1 Numaralı Hosting Firması İle Başlıyorum.

 

Netta

Nettacompany Web Çözümleri;

NettaCompany Web Çözümleri İle R10 vasıtası ile tanışmıştım.Üstün Hizmet Anlayışı ve Güleryüzlülüğü Müşterileri gerçekten çok memnun ediyor.Firma Yöneticisi İle Durumu Görüştüm.Kendileri Ayrıca Sanal Mektep’in Sponsoru oluyorlar.Sanal Mektep Hosting Kampanyası’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sanal Mektep Hosting KampanyasıYukarıdaki Paket’in Aylık fiyatı 22,00 tl’ye geliyor.Yıllık 264 Tl Gibi Bir Fiyat Çıkıyor.Bu Fiyat Bir Öğrenci İçin Gerçekten Tuzlu bir rakam.Nettacompany Web Çözümleri ile Anlaşmaya Vardık Ve %75 İndirim Sağladık.Aylık 5.50 Yıllık 66 Tl’ye Geliyor.

Kendi Sitemde bir üst paketi kullanıyorum gerçekten çok hızlı sunucularının olduğunu belirtmek istiyorum ayrıca ücretsiz ssl sertifikası vermekteler.

İndirim Kuponu:SKDENİZ.COM Sipariş Vermek İçin Tıklayın.

 

huuust

Huust

Firması İle Canlı Destekten Görüştüm Kendileri ile daha önce R10 Üzerinden Görüşmüşlüğüm vardı hemen çıkarttı tanışma faslı uzun sürmeden konuya geçtik.aynı şeyleri bu firmayada anlattım böyle bir projeye destek vermelerinden mutluluk duyacaklarını ifade ettiler tüm web hosting paketlerinde %40 İndirim Sağladılar.Sanal Mektep Hosting Kampanyası’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Başlangıç Paketi:Başlangıç Paketi Aylık Kdv Dahil 2,99 dan Kdv Dahil 1,79’a düşüyor.Başlangıç Paketi Yıllık Kdv Dahil 27,16 dan Kdv Dahil 17,94 tl’ye Düşüyor. Burada 11.94’tl lik bir kar söz konusu.

Standar Paketi:Standart Paketi Aylık Kdv Dahil 4,99’dan Kdv Dahil2,99 tl’ye düşüyor.Standart Paketi Yıllık Kdv Dahil 49,90 dan Kdv Dahil29.94 tl’ye düşüyor.Standart Paketi Yıllık Alımda 19,96 Tl’lik bir indirim sağlamış oluyoruz.

Profesyonel Paketi:Profesyonel Paketi Aylık Kdv Dahil 6.99’dan Kdv Dahil 4.19 tl’ye düşüyor.Profesyonel Paketi Yıllık Kdv Dahil 69,90’dan

Kdv Dahil 41,94 tl’ye indirmiş oluyoruz.yani yıllık alımlarda 27,96 tl’lik bir indirim sağlamış oluyor.

İndirim Kuponu: SKDENİZ.COM

Başlangıç Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız.Standart Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız.Profesyonel Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

hostibo

Hostibo

ile de R10 Üzerinden Tanıştım çoğu hosting firması ile r10 üzerinden tanıştığım doğrudur.satış öncesi destekten biraz arkadaşla konuştuktan sonra firma yetkilisi ile whatsapp üzerinden detaylı bir konuşma gerçekleştirdik.en nihayetinde Bireysel Hosting Paketlerinde %40 İndirim Sağladılar.Sanal Mektep Hosting Kampanyası’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Başlangıç Paketi:Başlangıç Paketi 2.99+0.54 tl kdv ile aylık 3.53 tl’den 2.11 tl’ye düşüyor.Başlangıç Paketi Yıllık 34.99 tl+6.30 tl toplam 41.29tl’den 24.77 tl’ye düşüyor yıllık alımda 14 tl’lik indirim yapılmış oluyor.

Mini Paketi:Mini Paket 12.99+2.34tl kdv ile yıllık 15.33 tl’ye geliyor.%40’lık bir indirim ile Mini Paket Kdv Dahil 15.33’den 9.19’a geliyor.5.20 tl’lik bir indirim yapıldı.

Standart Paketi:Standart Paket 24.99+4.50tl kdv ile 29.49 tl’ye geliyor.%40’lık bir indirim ile Standart Paket Kdv Dahil 29.49’dan 17.69’a düşüyor.10 Tl’lik bir indirim söz konusu.

İndirim Kuponu: SKDENİZ.COM

Başlangıç Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız.Mini Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız.Standart Paketi Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Veridyen

Kaliteli Hosting Firmalarını Araştırmaya Başladığımda birçok forum konusunda ve sitede görmüştüm bu firma hakkında biraz araştırma yaptım müşteri memnuniyeti ve sunucu performansları çok iyi.bu durumu bir destek bileti oluşturarar veridyen’e de anlattım.

Saolsunlar Bizi Kırmayıp Limitsiz ve Limitsiz+ Paketlerinde %10’luk bir indirim yaptılar. Sanal Mektep Hosting Kampanyası’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Yukarıdaki iki paketi indirim kuponu kullanarak %10 indirimli satın alabilirsiniz

Kupon Kodu:SKDENİZ

Sipariş Vermek İçin Tıklayınız.

nexsoft

Nexsoft;

Nexsoft İnternet Hizmetleri de güleryüzlü teknik desteği ilgili bir firmadır.aylar önce blogumun ilk kurulduğu zamanlarda hostingim buradaydı.kendileri ile facebook üzerinden tanışmıştım.Sanal Mektep Hosting Kampanyası’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Nexsoft Yöneticisi Erdem Bey ile facebook üzerinden bu projeyi konuştuk ve kendisi bu projede yer almaktan şeref duyacağını belirtti.kampanyaya katkı olarak tüm linux web hosting paketlerinde 5 Tl İndirim Olarak Belirledi

Sipariş Verme İçin Tıklayın

Kupon Kodu:SKDENİZ.COM

Sanal Mektep Hosting Kampanyası

Küçük Çaplı projemizde bizleri geri çevirmeyip projeye destek olan.Nettacompany,Nexsoft İnternet Hizmetleri(Erdem çelik),Veridyen,Huust,Hostibo Adlı Firmalara Teşekkülerimiz Sunar Bilişim Sektöründe Başarılarının Devamını Dileriz Hayırlı Satışlar.

Sanal Mektep Hosting Kampanyası
Makaleyi Nasıl Buldun ?

Yazar hakkında

Deniz Işık

Deniz Işık; Skdeniz.com Kurucusu

Yorum Yap

2 Yorum yapıldı

  • Güzel fiyatlar, ayrıca güzel bir yazı böyle imkanı okuyucularına sunduğun için ne mutlu.

  • Yeni başlayacak arkadaşlarımıza destek olmaktan mutluluk duyuyoruz, bunun dışında yardımcı olabileceğimiz herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.