«
Ücretsiz Stok Görsel Siteleri

Biz yani tasarımcılar için tasarımlarımızın vazgeçilmezlerin de biri de stok fotoğraf ve arka planlardır. Arka plan görselimiz ne kadar iyi olursa tasarımızda bir o kadar güzel olur.

Uygun fiyatlarla hem kaliteli hem de yüksek çözünürlükteki görsellere Sadeceon – stok görsel hizmetleri  sayesinde sahip olabilirsiniz. Ücretli sitelerdeki fiyatlardan çok daha makul fiyatlar ile tasarımlarınızda kullanmak istediğiniz görselleri temin edebilirsiniz.  Ücretli sitedeki ihtiyacınız olan görselin ya da vektörün kodunu iletin, hızlıca kaliteli görsellere sahip olma fırsatını yakalayın!

Stok fotoğraf ararken bir çoğumuz “Google”dan yararlanıyoruz. Ama ne yazık ki bazı bulduğumuz fotoğraflar kaliteli olmuyor ve çözünürlüğü düşük olduğu için kullanamıyoruz.

Bazı siteler bu güzelim arka planlarını ücretli satıyor. Ve gerçekten fiyatları tuzlu oluyor. İşte bu gibi durumlarda yardımımıza ücretsiz stok fotoğraflar bulunan siteler koşuyor.

Sizler için yazdığımız bu makalede ücretsiz arka plan ve fotoğrafları bulabileceğiniz siteleri sunduk.

1- Mediamilitia 

Bizimde fotoğraf ve arka planlara ihtiyacımız oluyor. Arka plan ararken ilk baktığımız sitelerden biri de “Mediamilitia”. Bu site yanlızca fotoğraf ve arka plan bulunmuyor. Vektör,  Particles, Texture gibi malzemeleride bulabilirsiniz. 

mediamilitia.com

2- Jootiz

Bu sitede kaliteli fotoğraflar ve arka plan bulabileceğiniz site.

jootiz.com

3- 500 px

Bu site de tamamen kaliteli içeriklere ulaşabileceğiniz site.

http://500px.com/

Evet kaliteli fotoğraf ve arka plan bulacağınız siteler bunlarla sınırlı değil aşağıya linklerini koyduğumuz sitelerden de faydalanabilirisiniz.

 

4-Canva

Ücretli ve Ücretsiz olarak stok görseller sunan harika bir grafik sitesi. İçerisinde bulunan onbinlerce yüksek kalite resim ile grafik işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ücretsiz Versiyon https://www.canva.com/photos/free/

Ücretli Versiyon https://www.canva.com/photos/


İstockphoto

Freefoto

Freeimages

Picjumbo

Pixabay

visipix

Photocase

morguefile

stockfreeimages

freemediagoo

Not: Belirttiğimiz Sitelerden Herhangi bir reklam payı alınmamıştır. Makaleler sadece bilgi verme amacıyla yazılmaktadır Reklam Söz Konusu Değildir.Ayrıca Bazı Resimler Ücretli Olabilir

Bu Makalemizde Ücretsiz Stok Görsel Bulabileceğiniz Siteleri Sıraladık.Mutlaka eksiklerimiz vardır paylaşmak istediğiniz siteleri yorum kısmında belirtebilirsiniz

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)