«

1,5 sene önce yayın hayatına başlayan webbilgitek.com Web-Bilgisayar-Teknoloji hakkında yazılar, bilgiler ve sorun çözümleri sunar.

Webbilgitek.com‘un yayın hayatına başlama düşüncesi İnternet ve bir çok alandaki sorunların çözümleri, ipuçları, bilgiler, ve makaleler sunmaktı. Yayın hayatına başlaması ile insanlara oldukça yardımcı bir kaynak haline dönüştü. Her geçen gün kitlesi daha da büyüyen webbilgitek bulunmaz bir kaynak.

En çok internet kategorisinde makaleler yayımlanmıştır. İnternet ve diğer kategoriler hakkındaki makaleleri okuyarak bilgi dünyanızı genişletebilirsiniz.

 

 

Kategoriler:

İnternet, Film, Oyun, Teknoloji, Mobil, Liste, Video şeklindedir. Video kategorisi yeni oluşturulmuş bir kategoridir. Bu kategoride filmlerdeki efektlerin yapımı, filmlerin kamera arkaları, inşa videoları vb. videolar bulunmaktadır.

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)