WordPress canlı destek eklentileri

Merhabalar, bu makalemizde WordPress Canlı Destek Eklentileri’ni derledik, yabancı kaynaklarda live chat plugin olarak geçen bu makaleleri ülkemin güzel insanına anlatmaktan mutluluk duyarım.

WordPress canlı destek eklentileri

WordPress ile kurulmuş sitelerde bazı kurumlar veya kişiler canlı destek eklentilerine ihtiyaç duyabilirler. Bunu wordpress’te eklenti ile halledebilmemiz mümkündür. Listemizin ilk sırasında

  Wp Live chat support

Listemizin ilk sırasında Wp Live chat support eklentisi bulunuyor. Eklenti sürekli olarak güncelleme almaktadır. Aktif olarak 40.000 kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

 WordPress canlı destek eklentileri

WordPress canlı destek eklentileri

Ayrıca bir çok eklentide bulunmayan bir özellikte eklentiyi öne çıkaran özellikler arasında. Eklentide Türkçe destek bulunuyor

Live Chat from ClickDesk

2. Sırada adeta bir dev bulunuyor diyebilirim. Bu eklentiyi ücretli olarak satsan satılır bir dereceye sahip olduğunu rahatlıkla söylemeliyim.

Dil çevirisi özelliği sayesinde yabancı dillerdeki konuşmalarınızı rahatlıkla yapmanızın yanı sıra sesli ve görüntülü destekte verebiliyorsunuz. Eklenti şu 1 yıldır güncelleme almayışı tek hayal kırıklığı diyebilirim.

 live support

WordPress canlı destek eklentileri

Live Chat by OggFlow

Listemizin 3. Sırasında işlevselliğinden ötürü değil de sadeliği ile öne çıkan bir wordpress canlı destek eklentisi Kullanıcı dostu olan bu eklenti sayesinde ziyaretçilerinize desteği verebilirsiniz.

siteye canlı destek ekleme

Ücretsiz olarak sunulan bu 3 eklentide gerçekten çok kaliteli işler çıkartabileceğiniz seviyede hem kullanıcı dostu hem işlevsel eklentilerdir.

Sizlere Yabancı kaynaklarda , wordpress chat plugin veya live support olarak geçen makaleleri  WordPress canlı destek eklentileri olarak anlattım ve eklentileri sundum.

Mobil cihazlara da tam uyum sağlayan bu eklentiler sol alt veya sağ alt kısımda yer alabilir. Ayrıca Sohbet kutusunu istediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Sohbet etme olanağı sağlayan bu eklentiler sayesinde wordpress sitenize canlı destek verebilirsiniz. Bu Sayede Örneğin E-ticaret web siteniz daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak. Kurulumu oldukça basit.

Umarım eğitim makalemizden memnun kalmışsınızdır. Yıldızlar ile makaleyi nasıl bulduğunuzu belirtmeyi unutmayın Hoşçakalın.