«

WordPress Category yazısını kaldırma / düzeltme işlemi bir kaç adımda yapılabilecek basit bir işlemdir. Buna rağmen bir çok kişi WordPress Category Yazısı Nasıl Kaldırılır? Bunu soruyor. Peki neden category yazısını kaldırmalıyım? Google’ın kısa url sevdiğine dair büyük işaretler yer alıyor. Bir çok wordpress seo uzmanı tarafından daha akılda kalıcı ve daha taranabilir olduğu için category yazısınıı kaldırmanın faydalı olabileceği söyleniyor.

 

Eklenti ile WordPress Category Yazısı Nasıl Kaldırılır?

wordpress category yazısı kaldırma eklentisi ile category yazısını kaldırabilirsiniz. Aşağıdaki detaylar ile resimli ve videolu şekilde kaldırabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın. 😊

Yapmanız gereken tek işlem eklentiyi indirdikten sonra aktif hale getirmek. Bunu nasıl yapabileceğinizi görsel olarak hazırladım. Aşağıdaki youtube videoma göz atın.

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)