«

Merhabalar Bu Makalemizde WordPress Linkleri Yeni Sekmede Açma İşlemi nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

 

WordPress üzerinde yazılar/sayfalar’da eklemiş olduğumuz linklerin backlink olarak değerlendirilmemesi adına Linkleri Yeni Sekmede Açma İşlemini gerçekleştirebilirz.

 

bunun için yapmamız gereken birkaç işlem yeterlidir.bu işlem kısa ama seo açısından etkili bir yöntemdir backlink vermek istemediğiniz ama link vermek istediğiniz siteleri bu şekilde ekleyebilirsiniz.

WordPress Linkleri Yeni Sekmede Açma

Eğer Yazıya Eklemek istiyorsanız wordpress admin paneline giriş yaptıktan sonra Yazılar Bölümündeki Yeni Ekle butonuna basıyoruz.

Ardından link vermek istediğimiz metin veya medyayı seçtikten sonra yukarıda bulunan Bağlantı ekle/düzenle butonuna basıyoruz.

Wordpress Linkleri Yeni Sekmede Açma

Bağlantı ekle butonuna bastıktan sonra bir pencere açılacaktır(yukarıdaki gibi) vereceğimiz linki girdikten sonra mavi enter tuşunun yanında bulunan ayar butonuna basıyoruz.

Açılan Pencerede bağlantı metninin altında bulunan bağlantıyı yeni sekmede aç yazısının yanındaki butonu aktif edin ardından Güncelle butonuna basmanız yeterlidir.

Wordpress Linkleri Yeni Sekmede Açma

Bu Makalemizde sizlere WordPress Linkleri Yeni Sekmede Açma işlemi nasıl gerçekleştirebiliriz bunu anlatmış olduk. Umarım faydalı olabilmişizdir. Diğer Makalelerimize Bakmayı unutmayın.

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)

Bir Cevap Yaz

Bu yazı yoruma kapatılmıştır lütfen daha sonra tekrar deneyin veya yöneticiye başvurun.