Wordpress Temaları

Wordpress Tema İsmi Bulmak

Bu Makalemizde “Wordpress Tema ismi bulma” işlemi nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz

Merhaba Takipçilerimiz her 2 siteden birisi wordpress tabanlı olduğunu defalarca web site kurma rehberlerinde veya diğer web ile ilgili makalelerimizde belirtmiştik buradanda yinelemiş olalım.internette bir şey arıyorsunuz rastgele bir siteye girip acaba bu hangi wordpress teması diye sordunuz mu? bu makalemizde wordpress tema ismi bulma nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz.

Wordpress Tema ismi bulma

Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır bende kendi yöntemimle wordpress teması nasıl bulunur ondan bahsedeceğim.İstediğimiz bir siteye girelim wordpress tabanlı olmalı buna dikkat edelim zaten dediğim yöntemle sitenin ayrıca wordpress mi olduğunuda anlamış oluyorsunuz

ben ücretsiz birçok alanda eğitim veren bir sitenin wordpress temasını bulacağım bu site sizede tanıdık gelmiştir hatta takip ediyor olabilirsiniz.

Skdeniz.com

Örnek olarak skdeniz.com sitesini hedef alıyorum sizde kendi istediğiniz siteyi buna göre yapabilirsiniz.

  • skdeniz.com sitesine giriş yapıyorum.
  • Ctrl ve U tuşu ya da mouse’ın sağ tuşuna basarak sayfa kaynağını görüntüleye basıyorum.
  • Ctrl ve F tuşuna basarak arama kutusunu açıyorum
  • kutucuğa themes yazıyorum

eğer şöyle bir dizin varsa wordpress’tir. skdeniz.com/wp-content/themes/voice gibi bir link varsa buradaki themes’ten sonra gelen voice temanın ismidir.

Wordpress Tema İsmi Bulma
Wordpress Tema İsmi Bulma

bu makalemizde wordpress tema ismi bulma nasıl yapılır ondan bahsettik bir sonraki makalede görüşmek üzere hoşçakalın.

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı