«

Selam Dostlar,Uzun Süredir Makale Giremiyordum Hastalıklar,tatil,site tasarımı,sunucu taşıma vs işlerden mütevellit,Her neyse bilenler bilir  Sitemiz wordpress tabanlıdır.peki konumuzla alakası nedir diye soracaksınız ki sormanız çok doğal bugün benimde karşılaştığım neyseki çözebildiğim bir sorunun çözümünden bahsedeceğim.Hata Tam Olarak Şöyle;

Zamanlanmış Bakım dolayısıyla site uygun değil.Bir kaç dakika içinde tekrar kontrol edin.

Peki bu hata neden oluşur.şöyle açıklayayım arkadaşlar o anda kurduğunuz eklenti,tema gibi dosyaların internet kopukluğu sunucu bağlantı kesintisi gibi olaylar neticesinde wordpressin bir nevi güvenlik yöntemidir açıkçası bi güvenliği olduğunu düşünmüyorum sadece baş ağrısı.

Peki Ben Bu Hatayı Nasıl Çözerim krdş ?

dediğinizi duyar gibiyim çözüm aslında çok basit eğer bu  hatayı alıyorsanız sitenizin hostunda bir dosya oluşmuştur .maintenance adında bu dosya sitenizin bakımda olduğunu gösteren bir dosyadır yapmanız gereken tek şey bu dosyayı silmektir.

İşlemimiz Tamamlandığına Göre Makaleninde sonuna gelebiliriz diye düşünüyorum.Aklınızda Takılan Soruları Lütfen Yorum Bölümünden Bizlere İletiniz.zira cevaplamaktan haz alıyoruz.İyi Günler Dilerim 🙂

What Was Your Reaction?

Deniz Işık Hakkında

Deniz Işık

Felsefi kitaplar peşinde koşan İdealist, Determinist ve liberalist bir kişiyim. Seo, dijital pazarlama ve wordpresse ilgi duyuyorum. İnsanlara bir şeyleri göstermeyi seven bir kişiliğim var :)